Zmiany na stadionie w Przychojcu!

Trwają prace związane z przygotowaniem stadionu "Jodły" do dożynek gminnych, których Przychojec będzie w tym roku gospodarzem.

Zakończony został już remont szatni - pomieszczenia dla sędziów. Odmalowane zostały ściany oraz sufit. Zaprojektowano, wykonano i zamontowano nowe meble z profesjonalnym zapleczem kuchennym: lodówką, piekarnikiem, kuchnią indukcyjną, zmywarką oraz kuchenką mikrofalową.

Utwardzono plac na parking wewnętrzny oraz położona została kostka od bramy wjazdowej do budynku klubowego.

To jednak nie koniec remontów. Wymienione będą także drzwi zewnętrzne do szatni sędziów oraz szatni zawodników, zaś elewacja zewnętrzna zostanie odświeżona.

W planach jest także zamontowanie krzesełek dla kibiców oraz projekt i montaż oświetlenia płyty boiska.

_______________________________________________________________________________

Za dotychczasowe działania Zarząd klubu składa wyrazy podziękowania dla Wójta Gminy Leżajsk - Krzysztofa Sobejko oraz Sołtysa Przychojca - Adama Chudego.

Słowa uznania kierujemy także do firm, które wykonały dotychczasowe prace:

• Usługi w Zakresie Robót Budowlanych Aleksander Dudek

• "Lech" Meble Na Wymiar Lech Sławomir

• BRUK - DAR Dariusz Skawiński

Dzięki niezwykle szybkiemu tempu prac pierwsze efekty wykonanych zamierzeń inwestycyjnych można było podziwiać 9 czerwca podczas V edycji "Bezalkoholowego Pikniku Rodzinnego".

Powiązana galeria: