LKS Jodła Przychojec - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Trening

Treningi: środa, piątek

 godz . 19:00 

na stadionie

Logowanie

Wyszukiwarka

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 37, wczoraj: 321
ogółem: 350 307

statystyki szczegółowe

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. dompli 3

Kalendarium

25

08-2016

czwartek

26

08-2016

piątek

27

08-2016

sobota

28

08-2016

niedziela

29

08-2016

pon.

30

08-2016

wtorek

31

08-2016

środa

Mecz 2016-08-21, 13:00


herb Jutrzenka Dębno 2:4 herb Jodła Przychojec
Jutrzenka Dębno   Jodła Przychojec

Wydarzenia

Aktualizacja terminarza!!!

  • autor: dompli, 2016-08-12 17:44

Ze względu na wycofanie się z rozgrywek zespołu Grodziszczanki II Grodzisko Dolne ogłoszony został nowy terminarz na rundę jesienną sezonu 2016/2017.


Aktualności

3. miejsce Jodły w Memoriale im. Andrzeja Niemczyka

  • autor: dompli, 2016-08-12 18:58

31 lipca na stadionie w Wierzawicach odbyła się kolejna edycja Memoriału im. Andrzeja Niemczyka. Udział w turnieju wzięły 3 zespoły: gospodarz - San Wierzawice, Victoria Giedlarowa oraz Jodła Przychojec.


Jodła finalistą Turnieju im. Antoniego Magla

  • autor: dompli, 2016-07-28 13:32

W niedzielę 24 lipca na stadionie "Staromieszczanki" Stare Miasto rozegrany został Turniej im. Antoniego Magla. Finalistą zawodów została drużyna LKS "Jodła" Przychojec.


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

KS ŁukowaJodła Przychojec
KS Łukowa   Jodła Przychojec
2016-08-28, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Jutrzenka DębnoJodła Przychojec
Jutrzenka Dębno 2:4 Jodła Przychojec
2016-08-21, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najnowsza galeria

Memoriał im. Andrzeja Niemczyka
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
KS Łukowa - Jodła Przychojec
Sokół Hucisko - Jutrzenka Dębno
Advit Łętownia - San Wierzawice
Kłyż Tarnogóra - Orzeł Biedaczów
Victoria Giedlarowa - Wólczanka Wólka Grodziska

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Victoria Giedlarowa 0:3 KS Łukowa
Wólczanka Wólka Grodziska 2:0 Kłyż Tarnogóra
Orzeł Biedaczów 0:1 Advit Łętownia
San Wierzawice 1:0 Sokół Hucisko
Jutrzenka Dębno 2:4 Jodła Przychojec

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.