Niesamowite pojedynki "Jodły" z "Orłem" Biedaczów

Szalony mecz z niesamowitymi zwrotami akcji, jakimi byli świadkami kibice zgromadzeni na stadionie w Przychojcu 19 maja 2018 r. to nie jedyne tak spektakularne zwycięstwa "Jodły".

Runda jesienna sezonu 2015/2016 to najtrudniejszy czas w historii klubu pod względem kadrowym. W wielu spotkaniach drużyna grała w niepełnym składzie. Tak też było w meczu ligowym z zespołem z Biedaczowa, rozgrywanym dnia 25 października 2015 r.

"Jodła" - grając w 9, zmierzyła się wówczas z silnym liczbowo "Orłem", który w tym pojedynku dokonał kilku zmian. Ustawieni defensywnie gospodarze grali spokojnie, sprawnie szacując swoimi siłami.

Po bezbramkowej pierwszej połowie miejscowi kapitalnie rozpoczęli drugą część spotkania. W kilkanaście sekund po gwizdu arbitra Paweł Żuraw przebojem przedarł się pod pole karne przeciwnika i strzałem przy słupku pokonał golkipera rywali!

Heroiczna obrona prowadzenia okazała się skuteczna - zawodnicy "Jodły" grając przez 90' minut w 9-tkę utrzymali wynik, za co otrzymali brawa nawet od kibiców gości.

___________________________________________________________________________________________________

Runda wiosenna wspomnianego sezonu przebiegała już w zupełnie innej atmosferze. Zespół został mocno wzmocniony w przerwie zimowej i do rewanżu przystępował w roli faworyta. Nikt jednak nie spodziewał się tak spektakularnego wyniku, w którym główną rolę odegrał Łukasz Kaczor.

Po pierwszej połowie "Jodła" nieznacznie prowadziła 2:1. W drugiej części meczu na boisku pojawił się Łukasz Kaczor, który 2-krotnie pokonał bramkarza gospodarzy, zdobywając przepiękne bramki.

Ostatecznie "Jodła" zwyciężyła bardzo pewnie, pokonując przeciwnika aż 6:1.

Trzeci spektakularny pojedynek pomiędzy tymi drużynami miał miejsce 19 maja 2018 r. Zespół z Przychojca przegrywał już 0:2, by w samej końcówce wyrwać zwycięstwo 3:2!

Oczywiście w historii spotkań pomiędzy "Jodłą" i "Orłem" nie brakowało także bolesnych porażek. Kibice mają jednak to do siebie, że lubią pamiętać przede wszystkim zwycięstwa, stąd ten artykuł, by przypomnieć - zwłaszcza młodszym fanom - piękne piłkarskie historie, których głównymi bohaterami byli zawodnicy "Jodły"...