Józef Kornatowski nowym Prezesem Podokręgu Stalowa Wola

Znany piłkarski działacz z Tarnobrzega Józef Kornatowski został nowym prezesem piłkarskiego Podokręgu Stalowa Wola. Przez wiele lat pełnił funkcję prezesa Osiedlowego Klubu Sportowego Mokrzyszów Tarnobrzeg. – Troszkę odpocząłem od piłki nożnej, podreperowałem zdrowie, a, że ciągnie wilka do lasu i mnie cały czas ciągnęło do działalności w piłce. W naszym Podokręgu Stalowa Wola mamy dwie drugoligowe drużyny, Siarkę Tarnobrzeg i Stal Stalową Wolę. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości tak Siarka jak i Stalówka zagrają w pierwszej lidze – powiedział [...] prezes Kornatowski.

Źródło:

Czytaj więcej: http://www.echodnia.eu/podkarpackie/sport/pilka-nozna/a/jozef-kornatowski-nowym-prezesem-podokregu-stalowa-wola,13111404/

Skład Zarządu Podokręgu Stalowa Wola:

Prezes: Kornatowski Józef
Sekretarz: Kuszpa Janusz

Członkowie:
- Bożyk Piotr
- Chmura Edward
- Gancarz Stanisław
- Kowal Antoni
- Mączka Józef
- Krawiec Józef