Zapowiedź 7. kolejki

Październikowe spotkania to przede wszystkim zmiana godziny rozgrywania meczów. Od najbliższej niedzieli rekomendowaną przez Podokręg Stalowa Wola będzie godz.12:00.

San Wierzawice - KS Łukowa

Pojedynek, którego wynik może mieć spore znaczenie o miejscu drużyn na zakończenie rundy jesiennej. Wygrana sprawi, że "San" zrówna się punktami ze swoim niedzielnym rywalem, porażka na dobre przekreśli szansę gospodarzy na zajęcieprzynajmniej solidnej pozycji spadną niemal do zera. Na podział punktów bez wątpienia liczą pozostałe drużyny, dla których taki wynik byłby najbardziej odpowiedni.

Jutrzenka Dębno - Orzeł Biedaczów

Gospodarze tanioskóry nie sprzedadzą, ale w tym pojedynku faworytem z pewnością będą goście. Dwa ostatnie pojedynki "Jutrzenka" przegrała minimalnie, więc w tym spotkaniu na własnym stadionie ma szansę, by wznieść się na wyżyny swoich możliwości i odnieść pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. "Orzeł" po dwóch remisach z rzędu liczy na zainkasowanie kompletu punktów, który bardzo by im się przydał, by pozostać w ścisłej czołówce tabeli.

Jodła Przychojec - Wólczanka Wólka Grodziska

Rozpędzona "Jodła" podejmuje u siebie tegorocznego debiutanta i nie powinna mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa. Patrząc jednak na dotychczasowy przebieg rozgrywek jedno można powiedzieć - piłka nożna jest nieprzewidywalna i każdy wynik jest możliwy. Do składu gospodarzy wracają nieobecni ostatnio Jan Szostak, Paweł Żuraw i Dawid Wylaź, co z pewnością doda drużyniejakości. Wólczanka nie ma nic do stracenia, więc z pewnością nie położy się przed rywalem. Szykuje się ciekawe widowisko.

Sokół Hucisko - Victoria Giedlarowa

Kolejne starcie, które może sporo namieszać w tabeli. "Sokół" nie zdobywa już tylu bramek co na początku sezonu, ale z pewnością nie brak mu atutów w ofensywie. "Victoria" potrzebuje punktów, by utrzymać kontakt z czołówką (a która drużyna ich nie potrzebuje? :)), jednakże ciężko będzie jej poprawić bilans w tym meczu. A może gościepokuszą się o niespodziankę i urwą punkty liderowi?

Advit Łętownia - Kłyż Tarnogóra

Ofensywnie grający "Kłyż" zmierzy się w wyjazdowym pojedynku z "Advitem", który podrażniony stratą pierwszego miejsca w tabeli będzie chciał powetować sobie spadek w tabeli. Gospodarze u siebie są bardzo mocną ekipą i to oni są faworytami w tym pojedynku.