Czarni Sójkowa Gospodarze

Widzów:

Adam Chudy Opieka medyczna

04.07.2018

Wyjazd do Sójkowej to kolejne ligowe zmagania w ramach rozgrywek B-klasy sezonu 2017/2018.

Stadion "Czarnej" to piękny obiekt, którego z pewnością mogą pozazdrościć drużyny grające w wyższych ligach. Jedyny mankament do jakiego można się przyczepić to siatka ogrodzeniowa, znajdująca się zbyt blisko linii bocznej.

Pierwsza część spotkania upłynęła pod znakiem nieznacznej przewagi gospodarzy, którzy atakiem pozycyjnym starali się przełamać szyki obronne "Jodły". Obrońcy gości dobrze radzili sobie z atakami gospodarzy, a jeśli dochodziło już do sytuacji podbramkowych to na posterunku był Piotr Kaczor.

Dobrze w ataku rozumieli się Krzysztof Plichta i Norbert Dorocicz, którzy w mieli swoje okazje do zdobycia bramki.

Miejscowi na prowadzenie wyszli w 70' minucie, kiedy to po wrzutce z prawej strony gola głową zdobył napastnik "Czarnych".

1:0 (70' minuta) - gospodarze

Wynik ustalony został w 85' minucie, kiedy to strzałem sprzed pola karnego zawodnik Sójkowej pokonał golkipera przyjezdnych.

2:0 (85' minuta) - gospodarze