Victoria Giedlarowa Gospodarze

Grzegorz Leja

Adam Chudy Opieka medyczna

20.05.2018

Mecz z liderem to kolejna odsłona zmagań w piłkarskiej B-klasie. Faworyt w tym spotkaniu mógł być tylko jeden, ale zawodnicy "Jodły" nie zamierzali składać broni.

Początkowe minuty spotkania to wzajemne badanie się obu drużyn. Jako pierwsi przed szansą na otworzenie wyniku spotkania stanęli przyjezdni, kiedy to po rzucie rożnym okazję na pokonanie bramkarza miał Krystian Sarzyński, ale piłka po jego strzale poszybowała nad poprzeczką.

W 14' minucie błysnął Piotr Kaczor, kiedy to w ładnym stylu wypiąstkował uderzenie zawodnika gospodarzy.

37' minuta to nieuznany gol dla miejscowych (pozycja spalona).

Co nie udało się w poprzedniej akcji to przyniosło powodzenie w następnej, kiedy to "Victoria objęła prowadzenie.

1:0 (38' minuta) - Piotr Baliga

W przerwie spotkania nastąpiła pierwsza wymuszona zmiana - Marcinowi Ładakowi odnowiła się kontuzja. Zastąpił go Jakub Korchowiec, który wytrzymał na boisku tylko kwadrans (ponownie odnowienie kontuzji). Zastąpił go Łukasz Kaczor (60' minuta).

W 80' minucie z powodu urazu mecz zakończył Jan Szostak, którego zmienił Grzegorz Leja.

Na 3' minuty przed końcem spotkania gospodarze wyprowadzili szybką kontrę, zakończoną bramką.

2:0 (87' minuta) - Adam Kamiński

___________________________________________________________________________________

To nie był łatwy mecz dla zawodników "Jodły". Gospodarze udowodnili, że nie przez przypadek są liderem rozgrywek. Obiektywnie trzeba przyznać, że miejscowi zasłużyli na 3 punkty.