Jodła Przychojec Gospodarze

Łukasz Cebula

Adam Chudy Opieka medyczna

15.05.2017

13. kolejka B-klasy za nami. Przeciwnikiem "Jodły" w tej serii gier był zespół "Advitu" Łętownia.

Już w pierwszej akcji meczu szanse na otworzenie wyniku miał Patryk Marcinowski, jednak uderzenie młodego napastnika bramkarz gości wybił na rzut rożny. Po kilku minutach i lekkiej przewadze gospodarzy do głosy doszli przyjezdni. W 10' minucie wywalczyli oni rzut karny, którego skutecznie egzekwowali.

0:1 (10' minuta) - goście / rzut karny

W 32' minucie "Jodła" miała szansę na doprowadzenie do remisu - z rzutu rożnego Tomasz Chmura zacentrował w pole karne, na bramkę strzelił Arkadiusz Proń, ale golkiper "Advitu" nie dał się zaskoczyć.

Najlepszą okazję na wyrównanie gospodarze mieli po przerwie - źle wybitą przez bramkarza futbolówkę przejął Patryk Marcinowski, który momentalnie uderzył na bramkę, ale golkiper gości naprawił swój błąd i ofiarna interwencją zapobiegł utracie bramki.

Pomimo wielu prób zarówno z akcji jak i stałych fragmentów (m.in. rzuty wolne w wykonaniu Mariusza Płoszaja) wynik nie uległ już zmianie.

Po dobrym meczu w wykonaniu podopiecznych trenera Dominika Plichty z pewnością pozostał niedosyt. Miłym akcentem był powrót do drużyny Grzegorza Bąka, który po długiej nieobecności ponownie wystąpił w zespole "Jodły". Pomimo długiej przerwie grze pokazał, że może być solidnym wzmocnieniem bloku defensywnego.