Jodła Przychojec Gospodarze

Łukasz Cebula
Radosław Warchoł

25.04.2017

Po zimowej przerwie i wiosennych sparingach wznowione zostały zmagania w ramach B-klasy. Pierwszym przeciwnikiem "Jodły" była "Jutrzenka" Dębno. Zespół ten przeszedł pozytywną metamorfozę - drużyna została wzmocniona, warto też dodać, że na ławce rezerwowych mieli aż 5 zawodników!

Mecz szybko ułożył się po myśli gospodarzy. Już w 3' minucie Krzysztof Plichta wykorzystał dogodną sytuację i otworzył wynik spotkania!

1:0 (3' minuta) - Krzysztof Plichta

Miejscowi stwarzali sobie kolejne dogodne sytuacje, ale brakowało nieco skuteczności przy wykańczaniu akcji. Goście także próbowali atakować i kilka razy pokazali ciekawe zagrania.

Dobre zawody rozgrywał najnowszy nabytek "Jodły" - Jakub Korchowiec, który kilka razy efektownie przedarł się na skrzydle pod pole karne przeciwnika. Jedna z takich akcji zakończyła się faulem w 16-tce i rzuem karnym! Pewnym egzekutorem okazał się Mariusz Płoszaj!

2:0 (65' minuta) - Mariusz Płoszaj / rzut karny

Goście nie zamierzali składać broni i walczyli o kontaktową bramkę. Ich starania przyniosły rezultat w 70' minucie.

2:1 (70' minuta) - goście

Gospodarze do końca spotkania kontrolowali wynik i zainkasowali 3 punkty na inaugurację rundy wiosennej.

_____________________________________________________________________________________

Pierwsze piłkarskie emocje za nami. Wznowienie rozgrywek to zawsze spora niewiadoma na temat dyspozycji poszczególnych drużyn. Z taką grą "Jutrzenka" na wiosnę może pokusić się o kilka niespodzianek, dzięki czemu liga może nabrać dodatkowego kolorytu...